O nás

Jsme spolehlivá a poctivá stavební firma.

Na nás se můžete
kdykoli spolehnout!

Firma Timmermans vznikla v Holandsku v hlavách dvou kamarádů, kteří se rozhodli navázat na rodinnou praxi a přidat do ní své vlastní nápady a techniky.

S Timmermans se tedy pojí více než 25 let zkušeností ve stavebnictví, a to navíc i z projektů v zahraničí. Podíleli jsme se na stavbách ve Velké Británii, v Americe a v Holandsku. Díky tomu jsme měli možnost setkat se s různými styly, technikami i materiály.

Především v Holandsku, kde jsme se účastnili rekonstrukcínovostaveb, ale i větších projektů (např. Pontsteiger v Amsterdamu), jsme se naučili vytvářet nové způsoby, řešení i prvky, které nejsou v Česku běžné. Příkladem může být v Holandsku běžná dřevěná tesařská zárubeň, kterou u nás jen tak nenajdete, a proto se musí vyrábět. Chceme k nám přenést něco nového a neokoukaného, jako jsou například různé ozdobné prvky, ale spojit je s naší tradicí.

V zahraničí jsme pracovali se dřevem mnohem častěji než v Česku, a tak jsme si postupně tesařinu oblíbili nejvíce – a to jak v případě hrubé stavby, tak i při detailní práci se dřevem. Naučili jsme se také pracovat s různorodějšími materiály a vnést do každé stavby osobitost.

Teď se vracíme zpět domů, abychom i sem k nám přenesli různorodost, jedinečnost návrat k přírodním materiálům a dřevostavbám. Narazili jsme v Česku na mnoho rozdílů, které ovšem chceme spojit s tím, co známe a co jsme se naučili. Nepřivezli jsme si jen zkušenosti, ale i mnoho inspirace a řadu pracovních nástrojů, které nám umožňují naplnit téměř každou vaši představu.

Nezůstáváme ale jen u dřeva! Není totiž zedničina jako zedničina. Stejně jako u všeho dalšího i u ní dbáme na detaily, představy a kvalitně odvedenou práci. I u obkladů či zděných domů se dá práce odvést jinak, lépe.

Chcete s námi spolupracovat? Neváhejte se ozvat!

Naším cílem je hlavně Vaše spokojenost. Zajistíme Vám tedy hladký a bezstarostný průběh prací od návrhu projektu podle Vašich představ až po jeho realizaci.

Jsme ověřená firma

Naši klienti vědí, proč si vybírají právě nás, a věříme, že i Vy budete s našimi službami více než spokojeni.

  • Odvádíme pouze kvalitní a spolehlivou práci
  • Máme profesionální přístup
  • Dodržujeme termíny
  • Poradíme si i s náročnými pracovními podmínkami
  • Možnost dlouhodobé spolupráce

Naše práce mluví za nás. Podívejte se na naše práce a v případě potřeby se nám ozvěte.