Designová betonová stěrka

Betonová stěrka je univerzálním, stylovým, ale i funkčním řešením, které můžete použít na stěnu za televizi, do koupelny i v kuchyni. Nejen, že váš interiér ozvláštní, ale je i velmi praktická. Jaké jsou výhody betonové stěrky?

Betonová stěrka do koupelny

Koupelny vyžadují použití voděodolných a funkčních materiálů, které vydrží neustálou vlhkost a budou snadné na údržbu. Právě stěrka je oproti klasickým dlaždicím beze spár, takže se mnohem lépe udržuje. Navíc se vám nestane, že by časem spáry zašedly, podlaha tedy bude stále vypadat jako nová. Betonová stěrka je také velmi odolná vůči vodě, tudíž nehrozí popraskání nebo tvoření vypouklin.

Betonová stěrka na stěnu

Industriální vzhled dodá vašemu domovu šmrnc. Betonovou stěrku můžete aplikovat v obývacím pokoji za televizí, v ložnici, pracovně i dalších pokojích. V kuchyni oceníte její povrch, který je snadno omyvatelný a odolný vůči páře či mastnotám z vaření. Stěrka je vysoce mechanicky odolná, takže ji můžete využít opravdu kdekoliv.

Univerzální a levná

Nespornou výhodou je také nízká pořizovací cena betonové stěrky. Vyjde vás mnohem levněji než jiné materiály. Přes to je stěrka vysoce funkční, omyvatelná, dlouho vám vydrží a navíc vypadá v interiéru velmi stylově.